Зустріч студентів 4 СП(с) курсу ФВМ з фахівцями ветеринарної анестезіології дрібних тварин

25 квітня відбулася зустріч студентів 4 СП(с) курсу ФВМ з лікарями-анестезіологами приватної клініки «Зоолюкс» (м. Київ) Валовим Олексієм Олександровичем та Апухтіним Андрійом Юрійовичем.

У рамках вивчення дисципліни «Клінічної фармакології», здобувачі вищої освіти прослухали змістовну інформацію про організацію роботи приватної клініки дрібних тварин та бачення щодо використання ліків. Були висвітлені сучасні методики проведення анестезій у дрібних тварин. Фахівці поділилися практичним досвідом використання новітніх анестетиків.

Інформація викликала низку запитань, на які студенти отримали вичерпні відповіді.

Козій Н.В., доцент кафедри паразитологія та фармакології