Зустріч студентів економiчного факультету БНАУ з керiвниками Департаменту житлово-комунального господарства Бiлoцеркiвськоi мiськоi ради

8 червня співробітники кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки організовали зустріч студентів економiчного факультету БНАУ з керiвниками Департаменту житлово-комунального господарства Бiлoцеркiвськоi мiськоi ради. Директор Департаменту ЖКГ Кравець Анатолiй Васильович та заступник директора департаменту – начальник управління благоустрою та екології департаменту Колотницька Альона Володимирівна детально розповiли про проблеми житлово-комунального господарства мicта, управлiнськi рiшення i конкретнi заходи щодо iх вирiшення, дiючi та майбутнi програми благоустрою Бiлоi  Церкви. Студенти змогли на практицi побачити сучасних, креативних, демократичних, авторитетних управлiнцiв, якi закликали молодих людей бути небайдужими до проблем мiста, генерувати новi iдеї. Дякуємо за гостиннicть, доброзичливicть, вiддане служiння своїй справi!