Зустріч студентів з Директором Науково-дослідного Центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України

27 березня на зустріч зі студентами факультету «Права та лінгвістики» за напрямом «Правознавство», яку організували науково – педагогічні працівники кафедри цивільно-правових дисциплін завітав директор науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Федоренко Владислав Леонідович.

Студенти дізналися про актуальні питання сучасної практики та механізми протидії плагіату в науці, літературі та навчанні, а також пан Владислав ознайомив студентів з новим негативним явищем в сучасному праві інтелектуальної власності, як «патентний тролінг», який є загрозою для економічної безпеки країни, шкодить іміджу та зменшує інвестиційну привабливість держави.

На завершення зустрічі Владислав Леонідович, подарував науково – педагогічним працівникам та студентам факультету права та лінгвістики власний підручник «Конституційне право України», який стане корисним надбанням для наших для нашого бібліотечного фонду.

Малишко І.В., ст. викладач кафедри цивільно-правових дисциплін