Зустріч студентів з представником Пенсійного фонду України

Традиційними стали зустрічі представників управління Пенсійного фонду України в м. Біла Церква зі студентською молоддю. 26 жовтня в межах дисципліни «Право соціального захисту» старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Малишко І.В. запросила начальника відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м. Біла Церква Оксану Павлівну Бурімську поспілкуватися зі студентами 4 курсу факультету права та лінгвістики, напрям «Право».

У ході зустрічі студентів поінформовано про реформування пенсійної системи. Було зосереджено увагу на питаннях легалізації заробітної плати, зокрема втраті соціальних гарантій найманих працівників у разі зайнятості в тіньовому секторі економіки та на негативних наслідках отримання заробітної плати «в конвертах». Обговорювалися переваги запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, були підкреслені її перспективи щодо стимулу громадян  до отримання легальної заробітної плати, з якої сплачуються внески.

Відбулося жваве та конструктивне обговорення дискусійних питань, на кожне із своїх численних запитань  студенти отримали компетентні відповіді.

На закінчення  зустрічі О.П.Бурімська порекомендувала  студентам  для розширення своїх знань з пенсійної тематики користуватися  електронним ресурсом  веб-порталу Пенсійного фонду України.

Старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Малишко І.В.