Вибір професії є переломним рішенням у житті, оскільки його правильність зумовлює впевненість у майбутньому, моральне задоволення, гордість за успіхи, кар’єрне зростання, високу самооцінку, вірність обраній справі. Це відправна точка самостійного життя з його успіхами та невдачами, перемогами та багатим досвідом, служінням не лише власним інтересам, а й процвітанню країни та суспільства.

Зустріч викладачів економічного факультету з майбутніми випускниками Технолого-економічного коледжу БНАУ була спрямована на допомогу випускникам здійснити професійне самовизначення, формуючи прагнення до самостійного вибору майбутньої спеціальності з урахуванням отриманих знань про себе, здібностей, знань, навичок та перспектив їх розвитку.

З цією метою 4 жовтня декан економічного факультету Паска І.М.; заступник декана Зубченко В.В.; завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Сатир Л.М.; завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Сокольська Т.В.; завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Рудич О.О.; завідувач кафедри економіки Гура А.М. та асистент Приходько Т.В.; доцент кафедри обліку і оподаткування Стаднік Л.І.; доцент кафедри менеджменту Вихор М.В. відвідали Технолого-економічний коледж БНАУ, де зустрілись із майбутніми абітурієнтами.

Викладачі відповіли на питання щодо умов вступу до Білоцерківського національного аграрного університету, щиро подякували керівництву та студентам коледжу за гостинність та теплу зустріч і запросили майбутніх абітурієнтів на день відкритих дверей.