Зустріч випускників економічного факультету – 20 років потому

10 червня за підтримки декана економічного факультету Т.В. Арбузової відбулася зустріч випускників 1997 року випуску. Ця мить була особливою для наших випускників. У стінах рідної Alma mater студенти та викладачі економічного факультету організували першу ювілейну зустріч з випускниками, повертаючи їх у спогади про неповторні студентські роки. Програма зустрічі була насиченою. Студенти нашого університету організували прекрасний концерт та екскурсію коридорами рідного вишу. Після чого випускники відчули себе на декілька хвилин студентами. Упродовж зустрічі випускники згадували з посмішкою на вустах свої студентські будні та свята. Яскраві миті зустрічі з випускниками були зафіксовані на світлинах.