Зустріч з представниками ТОВ «Перша Аквапромислова Компанія»

26 вересня в стінах університету відбулася зустріч студентів спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» екологічного факультету з технологом Першої Аквапромислової компанії Єгоровим Олексієм Леонідовичем.

Зустріч була приурочена питанню організації проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування на рибних підприємствах компанії. Пан Олексій презентував молоду компанію, яка тільки 5 років на ринку. Розповів майбутнім фахівцям про новітні технології в вирощуванні малька прісноводних та осетрових, стратегію компанії зі створення універсального рибовода, а також про кар’єрні можливості, професійний розвиток на підприємстві з сучасними технологіями та обладнанням.

На зустрічі були присутні близько 80 студентів, які з цікавістю і вдалими запитаннями проводили дискусію з фахівцями.

Дана зустріч позитивно вплинула на студентів нашого вузу. Певна кількість студентів виявила зацікавлення щодо проходження виробничої практики з подальшим можливим працевлаштуванням у ТОВ «Перша Аквапромислова Компанія».

Відділ працевлаштування