Зустріч з представником компанії Коопекс Гійомом Дуффе

16 червня відбулася зустріч проректора з наукової та інноваційної діяльності, професора  В.В. Сахнюка та начальника ВНДІД Царенка Т.М. з представником компанії Коопекс (www.coopex.com) Гійомом Дуффе. Компанія представляє на українському ринку тваринництва високопродуктивну французську породу Монбельярд. Ця порода вже здобуває заслужений інтерес у українських фермерів. Під час зустрічі було досягнуто попередніх домовленостей про співпрацю між університетом та компанією Коопекс щодо започаткування дослідницького проекту оцінки здоров`я та продуктивності породи в українських умовах. Були висловлені сподівання на плідну співпрацю між університетом та представниками французького сільськогосподарського бізнесу, враховуючи тісні зв`язки із іншими французськими науковими та навчальнми установами.

Проректор з наукової та інноваціної діяльності, проф. В.В. Сахнюк