Зустріч з питань участі університету у проектах ФАО

20 жовтня на факультеті права та лінгвістики відбулася зустріч з питань участі університету у проектах ФАО (продовольча та сільськогосподарська організація ООН).

На зустрічі були присутні ректор університету, академік НААН Даниленко А.С., Малков М.М. – координатор програм розвитку ФАО в Україні, Шупик С.М. – директор Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Бабенко С.П. – проректор з виховної, навчальної та міжнародної діяльності БНАУ, Борщовецька В.Д. – декан факультету права та лінгвістики, Хахула Л.П. – начальник навчальної частини університету.

У ході наради ректор наголосив на потужності потенціалу університетської бази – його матеріальних і кадрових ресурсах та ініціював залучення науковців університету до вирішення практичних завдань, які стоять сьогодні перед організацією. Така співпраця, на думку всіх присутніх, сприятиме і працевлаштуванню наших випускників – майбутніх спеціалістів різних галузей сільського господарства.

Зустріч була плідною – у  ході обговорень постало багато інших питань, а отже, з’явилися нові теми для роздумів.

У листопаді планується провести наступну зустріч з метою підписання угод про співпрацю.