Звіт у Міністерстві освіти і науки України щодо підсумків наукової діяльності університетів за 2016 рік

Згідно з  Наказом МОН України від 10 січня 2017 року № 26 проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор Сахнюк В.В. та начальник ВНДІД, доцент Царенко Т.М. брали участь у звітуванні щодо результатів наукової роботи університету за 2016 рік  яке відбулося 3 березня 2017 року у Міністерстві освіти і науки.

У своєму виступі В.В. Сахнюк виклав основні результати науково-дослідної роботи університету, стан фінансування НДР, відомості про завершені наукової розробки, наукову роботу науково-педагогічних працівників та студентів, проблеми та перспективи наукової діяльності університету.

Звіт був заслуханий комісією у складі заступника міністра Стріхи М.В., директора департаменту науково-технічного розвитку Чеберкуса Д.В. і начальника відділу розвитку науки у вищих навчальних закладів Сандиги І.В. у присутності 10 проректорів з наукової роботи аграрних вищих навчальних закладів. Звіт отримав схвальну оцінку.

Дякуємо комісії за приділену щиру увагу до науково-дослідної роботи університету, слушні запитання та рекомендації.

Проректор з наукової та інноваційної діяльності, проф. В.В. Сахнюк