Звітний концерт танцювального колективу «Promotion»

Танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. З цими словами, гадаю, кожен може погодитися, як і з тим, що студенти Білоцерківського національного аграрного університету проживають маленьке життя танцюючи на сцені. Тож неможливо оминути звітний концерт танцювального колективу «Promotion», який відбувся 22 травня. Його керівник Юлія Балацька майстерно працює з усіма жанрами танцю: від танців українського колориту до сучасної хореографії, а студенти-учасники старанно виконують кожен номер. Отже, сцену актового залу запалювали танцями такими, як «Порізала пальчик», «Ікони», «Стріляй». Були виконані ніжний вальс і запальний хіп-хоп. До святкування долучився також і молодий танцювальний колектив «Молодість» (художній керівник – Коваленко Діана). Але ж який танець без пісні? Вокальний ансамбль БНАУ заспівав для усіх присутніх у залі. Вітальне слово надали першому проректору, проректору з організаційної роботи Новаку В.П., який підкреслив: «Такий результат – це старанна робота. Студенти присвятили свій вільний час танцювальному колективу. Ці вміння знадобляться в їх подальшому житті». Концерт закінчився гучно, глядачі та учасники свята отримали багато позитивних вражень. Тож бажаємо танцювальному колективу «Promotion» творчої наснаги, креативу і нових звершень!

Краснощок Анастасія, голова інформаційного комітету студентської ради БНАУ