БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Змагання з шахів серед студентських команд факультетів

Лекція для студентів агробіотехнологічного факультету на тему: "Технологія вирощування озимих зернових культур в умовах змін клімату"

Квест «Академія свободи» на тему: «Протидія торгівлі людьми»

The BUP weekly

Круглий стіл "Правові норми чинного законодавства в напрямку збереження культурної спадщини"

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Студенти звітують про навчання у Словацькому сільськогосподарському університеті у рамках програми Еразмус+

Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні на факультеті ветеринарної медицини

Компенсаторні курси «Основні поняття та принципи написання курсової роботи як самостійного наукового дослідження» для студентів спеціальності «Філологія»

Студентське самоврядування. Обрано голову студентської ради університету

Таланти, народжені Білоцерківським НАУ. Феномен поєднання науково-педагогічної та поетичної творчості

Загальна виховна година на 3М курсі ФВМ. Профілактика та сучасні способи лікування найтиповіших хвороб молодих людей 21 століття

У розпалі профорієнтаційна робота на ФВМ. Правильно вибрана професія – запорука успіху в дорослому житті

Бінарна лекція начальника управління регулювання земельних відносин БМР Усенка О.П. для студентів ОС "Магістр" спеціальності "Геодезія та землеустрій"

До Міжнародного дня рідної мови

Дарування книг – справа благородна

Алгоритм пошуку джерел наукової інформації для написання курсової роботи

Книжкова виставка про творчі здобутки ювіляра

14 лютого – Міжнародний день дарування книг

Виставка наукових праць «Жінки щодня міняють світ»

Виставка-персоналія «Садівничий геній України»: Л.П. Симиренко