Фестиваль науки. Частина 2

Своє продовження «Фестиаль науки» мав і наступного дня. Зранку 17 травня студенти й науковці Білоцерківського НАУ мали чудову можливість бути присутніми на лекції професора аграрної та прикладної економіки Міссурійського університету  Вільяма Мейєрса. Англомовний формат  зустрічі не завадив отримати нову інформацію, поставити актуальні запитання професору і обмінятися досвідом. Гості з Місуурі направду були приємно вражені тим обсягом, якістю і унікальність наукових і практичних напрацювань, які здійснюються в межах нашого навчального закладу й поза ним.

Наступним етапом заходу стала презентація доповідей університетських науковців, колег з інших вишів  та спеціалістів із провідних компаній України. Конференція проводилась у межах двох панелей: «Природничий блок» і «Розвиток інтеграції аграрної науки та бізнесу». Був представлений потенціал БНАУ у активізації розвитку науково-дослідної діяльності з акцентом на актуальних методах дослідження, які наші вчені-дослідники успішно апробують і отримують якісні результати та нові наукові продукти. Також були висвітлені механізми інтеграції освітньої діяльності регіонального вишу до виробничої спільноти для кооперації зусиль і модернізації інноваційної діяльності закладів вищої аграрної освіти у рамках кластерної моделі. Доповідачі презентували реальні кейси успішно створених регіональних українських та світових кластерів і окреслили основні способи шляхів поліпшення ефективності обміну знань, що стимулює виробничі процеси 21 століття.