Участь студентів та викладачів економічного факультету у тренінгу «Залучення управлінських фахівців, як запорука ефективності ОТГ»

Із розширенням повноважень об’єднаних територіальних громад суттєво зросла потреба у висококваліфікованих кадрах, тому саме це питання обговорювалося під час тренінгу «Залучення управлінських фахівців, як запорука ефективності ОТГ», що відбувся 29 травня у Київському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіону.

Участь у тренінгу взяли студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Білоцерківського національного аграрного університету під керівництвом завідувача кафедри Публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки Сокольської Т.В., кураторів груп Бондар О.С. та Мельниченко О.П. Спікер тренінгу, радник з питань муніципальних послуг Київського ЦРМС Олександр Рябий розповів про необхідність активізації молодіжних ініціатив у створенні громадських організацій задля розвитку ефективного місцевого самоврядування та формування комфортного середовища для життя, розвитку та зайнятості громадян.

Майбутнім фахівцям з публічного управління та адміністрування для обговорення були представлені цікаві теми, зокрема «Якісне управління організацією громади в ОТГ», «Соціальна мобілізація громади - як можливість організувати «склеїти» мешканців ОТГ». Було презентовано фільм «Активна громада».

На завершення насиченого навчального дня, з метою висвітлення історії становлення та розвитку українського парламентаризму та архітектурної спадщини Верховної Ради України, організатори заходу провели цікаву екскурсію до Верховної Ради України. Отримані знання наша майбутня управлінська еліта буде втілювати в своїх громадах з метою забезпечення їх сталого розвитку.

«Студенти готові розвивати свою країну, своє місто, селище, село, свою вулицю та свій будинок. Вони потребують практичних знань та менторської підтримки на перших кроках. У молодих людей все вийде!», – переконаний Олександр Рябий.