Святкування Дня козацтва студентами-філологами

Викладачі факультету права та лінгвістики використовують у навчально-виховному процесі власні методичні напрацювання. Так, 11-го жовтня 2018 року на факультеті права та лінгвістики БНАУ була проведена вікторина «Чи знаєш ти добу козацтва?».

Матеріали для неї були взяті з посібника Будугай О., Будугай А. Сторінки історії Запорозького козацтва (з використанням збірки «Козацька літератка»): Сценарій літературно-історичного вечора // Ukraina terra Cosaccorum: Україна – земля козацька: Навч.-метод. посібник / Укл. О.І. Шкира, Л.В. Губар та ін. – Переяслав-Хм.-Донецьк: Наука і освіта, 2010. –  С. 363-387.

Студенти-перекладачі 2 курсу виявили зацікавленість героїчною сторінкою життя січовиків Вони не тільки відповідали на запитання вікторини, але й почули вірші про життя козаків на Січі, їхні походи, віру, героїчну козацьку добу. Найкращими знавцями цієї яскравої сторінки історії України виявили себе Андрій Коваленко (І місце), Веніамін Філінський та Людмила Масюк (ІІ місце);  Данило Гуменюк, Анна Мокрогуз та Вікторія Друмова (ІІІ місце).