Списки рекомендованих до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади Білоцерківського НАУ для професійної орієнтації вступників
31 березня у Білоцерківському НАУ завершився перший (он-лайн) тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей. Всього в першому турі прийняли участь 273 випускники ЗОШ І-ІІІ ступеня, зокрема:
з Біології – 140 учасників;
з Математики – 46 учасників;
з Української мови та літератури – 42 учасники;
з Історії України – 21 учасник;
з Географії – 12 учасників;
з Хімії – 12 учасників.
Відповідно положення «Про Всеукраїнську олімпіаду Білоцерківського національного аграрного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», до участі в 2-му (очному) турі Олімпіади допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів на першому етапі. Із загальної кількості учасників першого етапу, успішно подолали прохідний бал та отримали запрошення на 2-й тур олімпіади – 86 учасників (список додається).
Список
осіб, рекомендованих до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади Білоцерківського НАУ
для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти
БІОЛОГІЯ |
|
№ П/П |
Прізвище, Ім'я, По батькові |
1 |
Акімов Владислав Валерійович |
2 |
Бахмач Анна Юріївна |
3 |
Білан Дмитро Віталійович |
4 |
Богданов Владислав Олександрович |
5 |
Волинець Ілона Олександрівна |
6 |
Гаврилюк Андрій Володимирович |
7 |
Гайдай Андрій Олександрович |
8 |
Гаркавий Назарій Романович |
9 |
Гришанович Максим Андрійович |
10 |
Громовик Ірина Зеновіївна |
11 |
Довченко Катерина Володимирівна |
12 |
Дудка Євгеній Олексійович |
13 |
Жмуд Олег Вікторович |
14 |
Жук Анастасія Олексіївна |
15 |
Загородній Денис Андрійович |
16 |
Закрасняна Олександра Тарасівна |
17 |
Зоренко Наталія Анатоліївна |
18 |
Кириленко Валентина Сергіївна |
19 |
Коваленко Олександр Федорович |
20 |
Костюченко В'ячеслав Петрович |
21 |
Кравченко Руслан Андрійович |
22 |
Крамська Софія Ярославівна |
23 |
Кузнєцов Костянтин |
24 |
Кузьмич Володимир Анатолійович |
25 |
Лавренюк Марина Євгеніївна |
26 |
Люлька Євгеній Ярославович |
27 |
Мерзлов Владислав |
28 |
Назін Єгор Олександрович |
29 |
Нігунь Михайло Станіславович |
30 |
Нікіташ Нікіта Богданович |
31 |
Огіренко Інна Анатоліївна |
32 |
Перехрестенко Ростислав Дмитрович |
33 |
Перець Вікторія Олегівна |
34 |
Плікус Мирослав Миколайович |
35 |
Поліщук Юлія Русланівна |
36 |
Поляков Роман Сергійович |
37 |
Резчик Едуард Олександрович |
38 |
Ростислав Перехрестенко Дмитрович |
39 |
Руденко Євген Олександрович |
40 |
Ступак Анна Олександрівна |
41 |
Сущинська Людмила Володимирівни |
42 |
Фрусевич Михайло Миколайович |
43 |
Хаврусь Катерина Віталіївна |
44 |
Хмарук Володимир Олександрович |
45 |
Ходаківська Анна Володимирівна |
46 |
Шилік Діана Ігорівна |
47 |
Шулько Анна Іванівна |
|
|
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА |
|
1 |
Біленко Вікторія Юріївна |
2 |
Богданов Владислав Олександрович |
3 |
Буряк Євгеній Сергійович |
4 |
Загородній Денис Андрійович |
5 |
Зоренко Наталія Анатоліївна |
6 |
Мартинюк Андрій Володимириович |
7 |
Матушевич Тетяна Сергіївна |
8 |
Мороз Марина Віталіївна |
9 |
Поліщук Юлія Русланівна |
10 |
Савіцький Артур Дмитрович |
11 |
Сова Олександр Олександрович |
12 |
Шилік Діана Ігорівна |
13 |
Щербина Владислав Віталійович |
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ |
|
1 |
Сова Олександр Олександрович |
3 |
Гайдай Андрій Олександрович |
4 |
Гришанович Максим Андрійович |
6 |
Барбак Катя Володимирівна |
7 |
Поляков Роман Сергійович |
МАТЕМАТИКА |
|
1 |
Гришанович Максим Андрійович |
2 |
Єрмилов Давид Андрійович |
3 |
Загородній Денис Андрійович |
4 |
Зоренко Наталія Анатоліївна |
5 |
Коломієць Олександр Євгенійович |
6 |
Ліщенко Владислав Юрійович |
7 |
Мартинюк Андрій Володимирович |
8 |
Овчарук Михайло Анатолійович |
9 |
Огіренко Інна Анатоліївна |
10 |
Поліщук Юлія Русланівна |
11 |
Шилік Діана Ігорівна |
ГЕОГРАФІЯ |
|
1 |
Сова Олександр Олександрович |
2 |
Акімов Владислав Валерійович |
3 |
Мазур Денис Олексійович |
4 |
Голуб Марія Євгенівна |
ХІМІЯ |
|
1 |
Білан Дмитро Віталійович |
2 |
Громовик Ірина Зеновіївна |
3 |
Зоренко Наталія Анатоліївна |
4 |
Шилік Діана Ігорівна |