Відкриття міжнародної літньої школи «Дослідження – в практику. Управління відходами»

22 серпня в Білоцерківському національному аграрному університеті в рамках українсько-чеського проекту «Підтримка потенціалу університетської молоді України в освітній та науковій діяльності» (Support of young university capacity in education and research and science activities in Ukraine) за підтримки Чеського агентства розвитку співробітництва  (Czech Republic Development Cooperation) розпочала свою роботу міжнародна літня школа «Дослідження – в практику. Управління відходами». Учасники літньої школи – молоді викладачі і науковці Білоцерківського та Сумського національних аграрних університетів, Сумського державного університету та Чеського університету природничих наук у Празі.

На церемонію відкриття завітали поважні гості: Луціе Ганзлічкова – радник з політичних питань у посольстві Чеської Республіки в Україні, Аліна Чубко – координатор проектів посольства Чеської Республіки в Україні, Микола Фурсенко –  голова Фурсівської ОТГ, голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Хінек Рубік – експерт і співвиконавець проекту із Чеського університету природничих наук. Від імені керівництва та університетської спільноти Білоцерківського НАУ гостей та учасників літньої школи вітала проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Тетяна Димань.  Бажаємо учасникам події плідної праці і гарних вражень!