Генеральні збори учасників Вишеградської Університетської Асоціації (м. Кошице, Словаччина)

9 вересня в Університеті ветеринарної медицини і фармацевтики м. Кошице, Словаччина, відбулися Генеральні збори учасників Вишеградської Університетської Асоціації, членом якої Білоцерківський національний аграрний університет став два роки тому. У зборах взяли участь представники 36 закладів вищої освіти. Білоцерківський НАУ представляв начальник відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Боньковський О.А.

Зібрання розпочалося з вітальної промови ректорки Кошицького університету проф. Яни Мойжішової та Президента ВУА проф. Петера Бєліка. Далі було розглянуто та затверджено річний звіт про діяльність ВУА, з яким виступив Генеральний Секретар Асоціації Владіслав Валах. Особливої уваги було приділено друкованому виданню ВУА «Вишеградському журналу з біоекономіки та сталого розвитку». Слід відмітити, що журнал видається двічі на рік і публікації для викладачів та науковців Білоцерківського НАУ в ньому - безкоштовні. З питань публікацій просимо звертатися до: Dr. Tatiana Bullová, e-mail: tatiana.bullova@uniag.sk

На Генеральних зборах учасники розглянули та затвердили план роботи на 2019-2020 р., який буде опубліковано на веб-сторінці ВУА: www.vua.uniag.sk

До вашої уваги пропонуються наступні заплановані заходи:

- 6 молодіжна наукова сесія ВУА «Security, Safety and Sustainability» - щорічна наукова конференція для бакалаврів, магістрів та аспірантів, яка відбудеться в університеті м. Гьодьолльо, Угорщина, 19 листопада 2019 року. Участь безкоштовна.

- Міжнародна наукова конференція «Innovative approaches for sustainable agriculture and food systems development» відбудеться у Словацькому університеті сільського господарства 13-15 травня 2020 року.

- Літня школа ВУА з питань сталого розвитку наук про харчування. Місце проведення буде визначено пізніше.

- Наукова співпраця молоді за програмою VUA YOUTH – слідкуйте за інформацією на вебсторінці ВУА: www.vua.uniag.sk

На засіданні Генеральних зборів членами асоціації було обрано віце-президента ВУА ректора Краківського сільськогосподарського університету проф. Влодзімєжа Сади. Також було проведено ротацію членів виконавчого комітету Вишеградської Університетської Асоціації і до його нового складу обрали представника Білоцерківського НАУ Боньковського Олександра Антоновича.