Нарада керівництва університету

2 вересня відбулася нарада керівництва університету за участі проректорів, деканів та керівників структурних підрозділів.

Ректор А.С. Даниленко вкотре закцентував увагу на неухильному виконанні рекомендацій МОН щодо організації навчального процесу задля убезпечення від інфікування на коронавірусну інфекцію.

Перед деканами було поставлено завдання  з перших днів навчального року посилити контроль за відвідуванням студентами занять та виконанням умов договору про надання освітніх послуг.

Також було піднято питання щодо впорядкування проживання іноземних студентів у гуртожитках університету та проінформовано про заключні етапи будівництва навчальної ветеринарної лікарні факультету ветеринарної медицини.

Наприкінці заходу завідуючий відділом маркетингу, ліцензування та акредитації В.В. Скиба надав інформацію щодо заповнення бюджетних місць вступниками на освітній ступінь “Бакалавр” у 2020 році.