Робоча нарада з обговорення організаційно-технічних питань функціонування освітньої платформи дистанційного навчання

3 вересня в університеті відбулася робоча нарада з обговорення організаційно-технічних питань функціонування освітньої платформи дистанційного навчання у новому навчальному році.

Учасниками засідання, за участі проректора Димань Т.М., працівників відділу забезпечення якості освіти, кафедри інформаційних систем і технологій, а також відповідальних осіб на факультетах і кафедрах, обговорено низку актуальних завдань, спрямованих на забезпечення якості освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

Було обговорено можливості використання освітньої платформи викладачами і студентами для реалізації різних технологій дистанційного навчання в освітньому процесі.