Участь Білоцерківського національного аграрного університету у міжнародній агропромисловій виставці «AgroExpo-2020»

Участь вишів у заходах профільного спрямування це завжди накопичення корисного досвіду та емоційний заряд, який надихає рухатися вперед!

Цьогоріч наш університет бере участь у Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO 2020», яка проходить у місті Кропивницькому (Кіровоград).

AGROEXPO входить в десятку найбільших виставок Європи, її загальні площі зросли від початку в 4 рази та становлять 125 000 кв.м.
Цей захід вже прийнято розглядати не тільки як торговельний майданчик, а як комплексний механізм, з яким пов’язано багато інших сфер економіки.

Експозиція Білоцерківського НАУ демонструє наші ключові потужності та дає можливість відвідувачам ознайомитися як з освітніми напрямами підготовки фахових спеціалістів, так і широким переліком науково-консультаційних послуг для аграрного бізнесу!