Mоніторинг проекту «Посилення потенціалу університетів для започаткування та участі у розробці кластерів на принципах інновацій і сталості» (UniClaD)

2 жовтня представники Білоцерківського НАУ взяли участь у моніторингу проекту «Посилення потенціалу університетів для започаткування та участі у розробці кластерів на принципах інновацій і сталості» (UniClaD) 609944-EPP-1-2019-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP за програмою ERASMUS+ KA2 «Розвиток потенціалу», який проводив Національний Еразмус Офіс України. Координатор проекту від БНАУ проректор проф. О.М. Варченко доповіла про діяльність робочої групи університету по реалізації проекту, співпрацю з бізнес-партнерами та про значення проекту для посилення інноваційної діяльності університету як регіонального центру і каталізатора співпраці між виробниками, освітянами, науковцями та місцевою владою. Представник підприємства «Сквира Племрибгосп» О. Гейко розповів про існуючу співпрацю з БНАУ та перспективи розвитку співпраці в рамках проекту. Адміністратор проекту О.А. Боньковський доповів про фінансовий стан проекту та підготовку до закупівлі обладнання. Експерти Національного Еразмус Офісу України надали свої коментарі, зауваження та рекомендації щодо ефективної імплементації проекту.