Засідання керівництва університету

Сьогодні, 12 жовтня, відбулося засідання керівництва університету з деканами, керівниками структурних підрозділів.

Ректор А.С. Даниленко пояснив, що у зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, в Білоцерківському НАУ та закладах Регіонального університетського центру з 12 жовтня по 23 жовтня запроваджується перехід на дистанційну форму навчання.

Анатолій Степанович зазначив, що студентам, у яких вдома несприятлива ситуація за станом здоров`я серед близьких, дозволяється проживати у гуртожитку і під час карантину, але відповідально відноситися до правил захисту, без нагальної потреби не відвідувати місця скупчення людей.

Про правила дистанціювання, носіння масок, самоізоляції у випадку ознак захворювання було наголошено усім членам колективу.

Також ректор зазначив, що в університеті повинно відбуватися безперервне удосконалення форм і змісту дистанційного навчання, враховуючи, що підготовка за технологічними спеціальностями потребує відповідального підходу в організації практичних занять.

Було надано доручення відділу навчально-методичної та виховної роботи та деканатам факультетів здійснювати регулярний контроль за якістю дистанційного навчання.