Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) "Місцеве самоврядування в Україні та світі: теорія і практика"

Представники кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки БНАУ, як співорганізатори IIІ Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю) «Місцеве самоврядування в Україні та світі: теорія і практика», взяли участь у роботі конференції, де було обговорено актуальні проблеми розвитку місцевого самоврядування в Україні та шляхів їх розв’язання з урахуванням реформи децентралізації.

Доповідь завідувачки кафедри Т. Сокольської була присвячена ролі університетів у розвитку регіонів і громад. Також розглядались питання щодо удосконалення освітніх програм за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Переконані, що освіта та практика мають об’єднатись для досягнення синергії й розвитку!