"Смачного!" – кулінарне змагання серед студентів АБТФ

14 вересня колектив студентів та викладачів агробіотехнологічого факультету провели захід «Сто страв із картоплі» – конкурс найбільш неймовірних, оригінальних і дуже смачних страв із картоплі. Святкове дійство відбувалося в стінах гуртожитку № 2 Білоцерківського НАУ. Тут було все: і вірші, і розповіді про історію виникнення картоплі на теренах України. В кінці заходу – дегустація страв із картоплі.

Кулінарне мистецтво учасників конкурсу оцінило високоповажне журі. Члени журі: С.П. Бабенко – проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, Л.П. Хахула – начальник навчальної частини, В.М. Недашківський – голова профкому, О.К. Дудник – завідувач кафедрою фізичного виховання, О. Кузнєцова – голова ради студентського самоврядування.

Що то за українець, який не любить ласувати картоплею! Варена, смажена, печена, по-грецьки, по-королівськи, по-закарпатськи, кремзлики, стиранка, піца, картопляна лазанья, запіканка, голубці, крокети і картопляні котлети. Смачно, пальчики оближете! Загалом свято картоплі так захопило присутніх, що навіть ті, хто її затято не їв, змушені були змінити власні переконання. Адже не скуштувати таку смакоту було просто не можливо!!!

Переможці – студенти 1 і 2 гуртожитку, були нагороджені цінними призами та солодкими подарунками в номінаціях за неймовірну, найоригінальнішу і найсмачнішу страви!

Заступник декана з виховної та культурно-масової роботи Н.М. Крупа

Доцент кафедри генетики, селекції і насінництва В.Я. Сабадин