Міжнародна співпраця

12 червня делегація університету у складі ректора академіка НААН Даниленка А.С., проф. Шуст О.А., голови Білоцерківської районної ради народних депутатів доц. Гринчука В.Ю., заступника голови Київської обласної ради народних депутатів доц. Стариченка М.А. начальника відділу зовнішньоекономічної, інвестиційної діяльності та роботи з іноземними студентами Боньковського О.А., відвідала Продовольчу та сільськогосподарську організацію ООН (ФАО) у Римі, де за сприяння Посла ЄС у Ватікані, Мальті, Сан-Маріно та Місії ООН у Римі, пана Я. Томбінського провела переговори у відділі з питань партнерських зв'язків, інформаційно-пропагандистської діяльності і розвитку потенціалу (ОРС). Організацію ФАО у переговорах представляли: Казумі Ікеда-Лархед, заступник начальника відділу, Ендрю Надо, відділ розвитку потенціалу, Крістіна Петраччі, керівник відділу електронного навчання. У переговорах взяв участь постійний представник України у ФАО Олександр Капустін. Ректор А.С. Даниленко проінформував учасників перемовин про стан ветеринарної освіти в Україні, про виклики, які стоять перед фахівцями ветмедицини в сучасних умовах, та зусиллях БНАУ модернізувати ветеринарну освіту за допомогою МЕБ та ВетАгро Сюп Ліон. Сторони обговорили можливості співпраці та домовилися розпочати підготовку меморандуму, в який за погодженням сторін будуть включені основні напрями співпраці та план дій.

Того ж дня ректор А.С. Даниленко зустрівся з Послом ЄС у Ватікані, Мальті, Сан-Маріно та Місії ООН у Римі, паном Я. Томбінським. Ректор А.С. Даниленко подякував панові Послу Я. Томбінському за підтримку, яку він надає Україні і нашому університету зокрема. Було обговорено подальші кроки в залученні міжнародної підтримки для модернізації ветеринарної освіти в Україні.