Пленарне засідання конференції молодих учених, аспірантів і докторантів

23 травня відбулося пленарне засідання міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і докторантів «Наукові пошуки молоді у третьому тисячолітті», яка була приурочена до Дня науки.

Засідання відкрив проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор В.В.Сахнюк. Він привітав  науковців з їх професійним святом та побажав подальших творчих злетів та  значущих відкриттів.

На пленарному засіданні були заслухані наукові доповіді  доктора економічних наук, завкафедри менеджменту і адміністративного управління Л.М. Сатир та кандидата біологічних наук Ж.В. Вдовиченко, а також звіт координатора НТТМ університету, кандидата с.-г. наук О.Г. Олешко про роботу НТТМ у 2016-2017 н.р.

В рамках конференції було проведено семінар на тему «Як опублікуватися у міжнародному рецензованому виданні і чи допоможе нам  Web of Science», який провела консультант компанії Clarivate Analytics Ірина Тихонкова.

Учасники засідання вдячні студентському вокальному ансамблю, який  привітав науковців зі святом низкою пісень, створивши тим самим  добрий святковий настрій у всіх присутніх.