Тренінг для студентів 3 курсу економічного факультету

У рамках проходження навчальної практики з дисципліни «Інвестування» представником Фонду Василя Хмельницького K. FUND Федором Логвиненком був проведений тренінг для студентів 3 курсу економічного факультету. Слухачам була представлена змістовна та цікава доповідь на тему «Напрями підвищення інвестиційної привабливості регіону», що викликала інтерес й активне обговорення.

Під час проходження практики студенти також зустрілися із представниками КПМБР «Агенція сталого розвитку міста Біла Церква» О. Крамаром та Н. Атаманчуком, які обговорювали інноваційно-інвестиційний розвиток Білої Церкви. Студентам було запропоновано прийняти участь у новоствореному інвестиційному проекті Громадського бюджету міста з власними ідеями та пропозиціями.