Можливість працевлаштування. Зустріч з роботодавцями

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця для забезпечення можливості прямих контактів потенційних роботодавців з випускниками університету, створення умов для ефективного працевлаштування та розвитку професійної кар’єри молодих фахівців.

Нині забезпечення задовільного рівня зайнятості молоді є одним із пріоритетних завдань розвитку держави, адже саме вона є найактивнішою частиною працездатного населення. Лише з урахуванням динаміки рівня зайнятості молодих фахівців можна розробляти соціально-економічні прогнози розвитку країни на довготривалу перспективу.

25 жовтня в БНАУ на факультеті ветеринарної медицини відбулася зустріч студентів 3 курсу ступеневої підготовки і магістрів 2-го року навчання з потенційним роботодавцем – депутатом Київської обласної ради, представником ветеринарної компанії «WEDA» в Україні Юрієм Опеньком. На зустрічі були присутні ректор університету – Данилеко А.С., декан ФВМ – Івасенко Б.П., заст. декана – Тишківський М.Я., проректори університету, помічник ректора, голова профкому, головний юрист, начальник головного відділу з міжнародних питань, НПП факультету.

«Наша зустріч – черговий доказ того, що наразі вищі навчальні заклади піклуються про майбутнє працевлаштування своїх студентів. Кожен з вас має унікальну можливість поспілкуватися з роботодавцем і отримати відповіді на важливі, хвилюючі кожного з вас запитання», – зазначив ректор університету Даниленко Анатолій Степанович.

Представник ветеринарної компанії «WEDA» Юрій Опенько розповів студентам потужну команду менеджерів, управлінців і висококваліфікованих лікарів ветеринарної медицини, яких він представляє і які завзято й віддано роблять усе для забезпечення здоров’я поголів’я тварин та високоякісну й безпечну продукцію тваринництва для споживачів. Дуже цікавою була інформація про сучасні підходи щодо вдосконалення та підвищення технологій вирощування поголів’я тварин, конкурентоспроможності своїх працівників шляхом їх участі у численних тренінгах та навчаннях, що відбуваються як на підприємствах, обслуговуючих ветеринарною компанією «WEDA», так і потужностях з виробництва в різних куточках України.

У жвавій дискусії випускники отримали відповіді на питання стосовно подання резюме, проведення співбесіди під час прийому на роботу та тестування, можливих посад та подальшого кар’єрного росту, забезпечення соціального пакету, вимог сучасного роботодавця до потенційного працівника. Щодо останнього – це, безумовно, бажання працювати, в тому числі й у команді, самовдосконалюватися, а також дисциплінованість, відповідальність, комунікабельність, професіоналізм здатність до навчання.

Як результат, студенти отримали досвід спілкування з потенційним роботодавцем та поради щодо поведінки на співбесіді, що допоможе нашим випускникам вирішити питання працевлаштування.

Залозна Дар’я, голова студентської ради ФВМ, студентка 3(СП)б курсу