Проводимо практичні заняття в умовах виробництва

Студенти 4-го курсу біолого-технологічного факультету значну частину практичних занять з дисципліни "Технологія виробництва молока і яловичини" проводять на фермах навчально-науково-дослідного центру та інших господарств, де застосовуються сучасні технології виробництва молока і яловичини.

4 жовтня студенти 1-ї групи під керівництвом доцента Борща О.В. проводили практичне заняття з вивчення технології виробництва молока на фермі з роботизованою системою доїння у ТДВ "Терезине", відділення Вільна Тарасівка. Фермою керує випускник нашого факультету, дипломник кафедри технології виробництва молока і м'яса Лисенко Євген Володимирович. Він радо поділився зі студентами своїм досвідом роботи, детально розповів про  функціонування ферми.

Під час заняття студенти вивчили технологію утримання, годівлі, роботизованого доїння, утримання тварин у родильному відділенні, вирощування ремонтних телиць, відгодівлі бичків та інші процеси. Також під час заняття студенти надали практичну допомогу  працівникам ферми у годівлі тварин.