Навчання в Німеччині

Літо – час відпочинку, але не для тих, хто хоче, наприклад, поглибити здобуті знання чи підвищити рівень володіння іноземною мовою. Ерік Дамс – студент магістратури економічного факультету БНАУ з 16 липня по 13 серпня 2016 року навчався в Гіссенському університеті ім. Юстуса Лібіха в Німеччині в рамках щорічної Міжнародної програми International Summer University (ISU).

Навчання, яке проводилось на англійській мові, було розподілене на декілька етапів – аудиторні заняття з вивчення green and red biotechnology (сільськогосподарська та промислова біотехнологія), інтелектуальне право та курси німецької мови. Під час навчання студенти мали змогу оглянути лабораторії та дослідні теплиці Університету. Учасники Програми також мали можливість відвідати Європейський парламент та Бундестаг. З особливими враженнями Ерік Дамс поділився про розвиток аграрного бізнесу в Німеччині, оскільки на власні очі побачив виробничі потужності у компаніях Bayer, Merck та BASF, які використовують сільськогосподарську сировину.

Окрім навчання, студентам була надана можливість прийняти участь у різного роду заходах – екскурсіях до Берліну, Гамбурга, Кельна, Баден-Баден, Франкфурта-на-Майні; квестах; BBQ-party; спортивних змаганнях; international dinner та ін.

За підтримку та допомогу в організації цієї поїздки щиро дякуємо організаторам програми та адміністрації Білоцерківського та Гіссенського університетів – проф.  Міхаелю Шмітсу, начальнику відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, роботи з іноземними студентами О.А. Боньковському, проректору з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, проф. І.М. Пасці.

Програма ISU – це програма, яка несе за собою ідею об’єднати людей із різних країн світу за улюбленою справою, головною умовою для участі якої є і залишається обов’язкове знання англійської мови.

Бабицька О.О., к.е.н., спеціаліст по роботі з міжнародними студентами економічного факультету БНАУ