Запрошуємо до бібіліотеки

В родину студентів та викладачів нашого шанованого закладу влилися першокурсники, щоб у майбутньому стати справжніми професіоналами своєї омріяної справи. Для цього їм потрібно вивчити й освоїти багато підручників, статей, книг й іншої необхідної для майбутнього фахівця літератури рідною та іноземною мовами.
То ж не дивно, що вже 2 вересня, а надалі згідно графіку видачі підручників,  першокурсники факультету права та лінгвістики з своїм зааступником декана  Лобачовою С.В., агрономічного та економічного факультетів на чолі з кураторами  завітали до відділу навчальної літератури  бібліотеки БНАУ. Тут вони ознайомилися з структурою бібліотеки і правилами користування  та отримали читацький квиток.  Саме за цим документом студент має право користуватися літературою на всіх пунктах її видачі: читальних залах та абонементах.  Всі бажаючі отримали  комплект підручників для вивчення дисциплін текучого семестру, складений бібліотекарями відділу за рекомендаціями викладачів кафедр. Студентів I курсу даних факультетів в шестиденний термін було забезпечено навчальною літературою. Нехай їм підкорюються найвищі вершини знань, втілюються в життя найсміливіші задуми, а в залікових книжках з’являться тільки відмінні оцінки!