День Поля в Миронівському інституті пшениці імені В.М. Ремесла

Сьогодні, 18 червня, ректор Олена Анатоліївна Шуст відвідала День Поля в Миронівському інституті пшениці імені В.М. Ремесла (с. Центральне).

Олена Анатоліївна звернулася до всіх присутніх з вітальним словом та зауважила, що зернова культура Миронівської селекції є потужним конкурентом для зарубіжжя.

За плідну співпрацю з Миронівським інститутом та високий професіоналізм подяками були удостоєні декан агробіотехнологічного факультету, доцент В.С. Хахула та завідувач кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур, доцент М.В. Лозінський.

Під час заходу можливо було ознайомитися з новими сортами зернових Миронівської селекції, оглянути експозиції вітчизняних і зарубіжних компаній.