Міжнародна діяльність | Біолого-технологічного факультету

На факультеті ведеться міжнародна співпраця з асоціацією виробників молока (АВМ) і голландсько-українським центром молочної худоби (DUDC).  Співробітники кафедри генетики, розведення та селеекції тварин Р.В. Ставецька, О.І. Бабенко і Н. І. Клопенко приймали участь у тренінгу із лінійної оцінки молочної худоби. Тренінг проводив незалежний експерт із Нідерландів Huub Peek, який має 25 років досвіду у цій галузі, навчав стажерів оцінювати екстер’єр корів за голландською методикою. Після завершення  тренінгу учасники склали іспит та отримали сертифікат та індивідуальні рекомендації щодо найкращого застосування їх навичок, здібностей і знань у молочному скотарстві.

Передбачено проведення спільних досліджень між кафедрою технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин БНАУ та DuPont Pioneer (ТОВ “Піонер Насіння Україна”), у системі грунт-рослина-якість кормів та вивчення їх впливу на продуктивність і здоров'я тварин, що розпочаті за домовленістю з керівником напряму годівлі тварин та технології кормів фірми DuPont Pioneer, Джонстон, Айова, США доктором наук Bill Mahanna.

Згідно з угодою про співпрацю здійснюємо наступні заходи:

1. Проводимо науково-господарські експерименти і фізіолого-біохімічні дослідження з вивчення ефективності використання консервантів у заготівлі і зберіганні кормів та їх застосування в годівлі тварин;

2. Обробляємо і аналізуємо результати експериментів та робимо науково обґрунтовані висновки і пропозиції.

3. Готуємо за результатами досліджень наукові публікації, які спільно з Bill Mahanna подаємо до редакцій журналів.