Гостьові лекції для студентів біолого-технологічного факультету

Співпраця з виробництвом та роботодавцями – важливий аспект навчального процесу. У ході навчання керівництво та викладачі факультету постійно залучають до проведення гостьових лекцій профільних спеціалістів галузі.

Сьогодні 11 вересня на біолого-технологічному факультеті відбулося дві гостьові лекції. Студенти бакалаврату та магістратури, які навчаються за освітніми програмами 162 "Біотехнологія та біоінженерія" та 204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" слухали технічного консультанта ДП «Оллтек Україна» Романа Гавриша, тема доповіді якого була «Контроль аміаку, запаху, здоров’я та показників продуктивності в біотехнологічних ланках виробництва продукції тваринництва». Про «Критичні точки біотехнологічного процесу силосування зеленої маси» детально розказав заступник директора зі стратегічного розвитку аграрного напрямку Олег Осіпенко.

Ми завжди раді виступам практиків сучасної аграрної галузі! Залюбки приходять послухати такі доповіді і викладачі.