Крокуємо в ногу з європейськими вимогами до якості вищої освіти. Доповнюємо власний досвід викладання англійською

3 квітня відбулася відкрита лекція англійською мовою з предмету «Паразитологія та інвазійні хвороби тварин» кандидата ветеринарних наук, асистента кафедри паразитології та фармакології Бахур Тетяни Іванівни на тему «Toxocarosis of carnivorous animals» («Токсокароз м’ясоїдних тварин»). Слухачами лекції стали студенти 2 СПБ курсу факультету ветеринарної медицини.

Не зважаючи на те, що лекційний матеріал був представлений іноземною мовою, його викладення було доступним, повною мірою ілюстрованим, цікавим. Студенти та запрошені викладачі з великим задоволенням прослухали лекцію й позитивно її оцінили.

Так науково-педагогічні працівники факультету ветеринарної медицини, загалом, і кафедри паразитології та фармакології, зокрема, активно продовжують самовдосконалюватися для того, щоб крокувати в ногу з вимогами щодо якості вищої освіти європейського рівня.

Антіпов А.А., завідувач кафедри паразитології та фармакології БНАУ, канд. вет. наук