Матеріально-технічна база | Кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин

Фонд кафедри включає:

Одну лекційну аудиторію (А38), розраховану на 100 студентів яка оснащена новими меблями з персональним місцем для кожного студента, має всі необхідні сучасні технічні засоби (комп’ютер, відео та аудіо забезпечення, інтернет, Wi-Fi) для проведення лекцій, конференцій, семінарів тощо.

П’ять аудиторій для лабораторно-практичних занять (А39, А41, А45, А46, А47), які оснащені сучасними технічними засобами (мультимедійне обладнання, вільний доступ до мережі інтернет та Wi-Fi), науково-методичною літературою, стендами, табличним матеріалом необхідним для проведення занять. Крім того аудиторія 47 обладнана у вигляді конференц зали має засоби для друку та копіювання. По периметру аудиторії знаходиться 10 персональних комп’ютерних місць.

Кабінети викладачів (А37, А40, А48) забезпечені комфортними умовами праці, кожен викладач має доступ до мережі інтернет, Wi-Fi, робочі місця оснащені персональними ПК з можливістю працювати дистанційно, для проведення занять, конференцій тощо.

Лабораторія з насіннєзнавства та контрольно-насіннєвого аналізу (А43). Лабораторія оснащена приладами, технікою та технічними засобами необхідними для визначення посівних якостей насіння.

За кафедрою закріплено три сівозміни на дослідному полі, загальною площею 16 га, розсадник польових та кормових культур площею 0,5 га та 0,5 га під картоплею в ботанічному саду БНАУ.