Міжнародна співпраця БНАУ та Дрезденського університету прикладних наук (Німеччина)

Немає сумніву в тому, що міжнародне життя університету має бути багатим на події та різноманітні заходи. Робочі візити делегацій університету є невід’ємною часткою у розвитку співпраці. Для того, аби заявити себе на міжнародній науковій та освітній арені – потрібно представляти себе, свої здобутки, мати бажання навчатись і переймати досвід та втілювати його у власному закладі.

Так, днями делегація Білоцерківського національного аграрного університету з робочим візитом відвідала Дрезденський університет прикладних наук (Німеччина).

Співробітники БНАУ вже не вперше мають можливість відвідати Дрезден і, зокрема, сам університет, співпраця між агробіотехнологічними факультетом БНАУ та Дрезденським університетом прикладних наук триває вже кілька років і містить у собі плідну і результативну співпрацю.

Делегацію БНАУ очолив ректор Анатолій Степанович Даниленко.

Гостинність та компетентність господарів як завжди вражала: тепла атмосфера і цікаве спілкування було забезпечено.

Анатолій Степанович з нашими колегами ознайомилися з університетом, зокрема з факультетом органічного землеробства, навколишнього середовища і хімії. До уваги гостей було представлено деякі аспекти наукової-дослідної роботи, а саме експериментальну роботу на дослідному полі.

Атмосферною була і зустріч з ректором Дрезденського університету прикладних наук, професором Роландом Штенцелем. У ході розмови ректорами було обговорено питання щодо перспектив двосторонньої співпраці, зокрема про академічну мобільність, спільну публікаційну діяльність та роботу щодо спільних міжнародних проектів.

У ході візиту делегація Білоцерківського НАУ відвідала місцеве сільськогосподарське підприємство, яке спеціалізується на органічному землеробстві, біологічно чистому виробництві та переробці молока.