Навчальний семінар «Академічна доброчесність і плагіат»

28 лютого відбувся навчальний семінар «Академічна доброчесність і плагіат», який для науково-педагогічних працівників, аспірантів, докторантів та студентів університету провів доцент кафедри політичної економії КНЕУ ім. В. Гетьмана Євген Борисович Ніколаєв. Лектор презентував основні правила написання текстів як освітнього, так і наукового спрямування. В ході зустрічі було окреслено усі важливі етапи на шляху до викорінення практики використання плагіату, які викладач має пройти сам і навчити цьому своїх студентів. Також науковець виокремив основні акценти щодо наукового плагіату: як правильно цитувати, посилатися на роботу інших вчених, аби при цьому дотримуватися правил академічної доброчесності.