Обрання нового голови студентської ради

Кожен фініш це важливий старт. Під цим символічним меседжем пройшов важливий захід для університетської родини – обрання нового голови Студентської Ради БНАУ.

У підсумку роботи активу за рік ректор О.А. Шуст відзначила подяками молодь за активну участь у житті студентського самоврядування, ініціювання цікавих заходів, дотичність до важливих освітніх проєктів.

Надалі Вікторія Ткаченко представила досягнення та напрацювання на посаді голови, висловивши вдячність кожному небайдужому студенту, який долучався до колективної роботи.

Шляхом таємного голосування було обрано нову голову студентської ради – Вікторію Грозу, студентку 3 курсу спеціальності «Право». Щирі вітання та побажання успіхів у важливих починаннях на новому шляху!