Подарунок воїнам АТО

 

Ніколи не потрібно шукати приводу й нагоди для підтримки. Наш університет не стоїть осторонь подій на Сході й нарощує темпи та обсяги допомоги нашим бійцям на передовій.  За ініціативи і спонсорства ректора А.С. Даниленка та волонтерки із м. Кагарлик – Кравець Наталії Анатоліївни був придбаний рамний джип марки «Mercedes» для військових у Авдіївській промзоні.

Анатолій Степанович Даниленко висловлює щиру вдячність пані Наталії, кореспонденту районної газети «Вісник Кагарличчини», жінці, яка втілює найкращі риси української журналістики й високої відданості справі. Ця людина знає ціну інформаційного сюжету, адже робота в гарячих точках – це завжди ризик і небезпека. Пані Наталя знає ціну життя і ціну втрат, бо ж руйнівна сила війни не має в собі милосердя. Ця жінка бачила війну зблизька: постійно була  на фронті, висвітлювала побут і патріотизм від рядового солдата до офіцера, тому вирішення проблем і задоволення потреб українських захисників стали нашим з нею спільним завданням.

  

Співробітники університету 6 листопада транспортують авто до місця призначення, аби полегшити перебування наших військових  у найгарячішій точці України, де ситуація особливо загострюється в передзимовий період.  Зараз особливо важливо забезпечити оперативність та мобільність захисників.

За час поїздки на Схід делегація університету не омине й місто Мар’їнку. Цього разу наші співробітники зібрали для місцевої бібліотеки художню літературу, аби поповнити книжковий фонд, зруйнований під час чергового обстрілу міста. Дякуємо усім, хто долучився до проведеної напередодні акції збору літератури. Ми свідомі того, що в період війни однаково важливо не лише нарощувати військово-технічні ресурси, й відновлювати роботу культурно-освітніх осередків.