Посвята першокурсників до лав студентства Білоцерківського НАУ

Довгоочікувана й особлива подія відбулася сьогодні – посвята першокурсників до лав студентства Білоцерківського НАУ!

Багаторічна університетська традиція, яку нам вдалося відновити цьогоріч, зарядила молодь позитивними емоціями перед початком важливого етапу.

До великої університетської родини звернулася ректор О.А. Шуст, привітавши першокурсників з початком нової сторінки у їхньому житті.

“Кожен етап студентської історії – це нові можливості, відкриття, частково труднощі та випробування. Не втрачайте своєї вмотивованості на цьому тернистому шляху, використовуйте кожен шанс для поліпшення своїх знань і практичних навичок. І завжди пам`ятайте про свою безпеку, адже найцінніше – це життя!” – побажала ректор.

До усіх присутніх з вітальним словом також звернувся голова наглядової ради БНАУ В.В. Костюченко, побажавши майбутнім фахівцям не відкладати на потім поточні завдання, а вільний час використовувати для саморозвитку!

Колектив університету безмежно радий поповненню нашої дружньої університетської родини! Разом ми починаємо писати нові сторінки освітньої історії! Тож запасаємося терпінням, новими ідеями та карколомними планами! Далі буде краще і більше! До роботи! Всім успіхів!