Райфайзенбанк Аваль розширює межі співпраці з Білоцерківським НАУ

Найстабільніша банківська установа України за даними рейтингового агенства Moody's Райфайзенбанк Аваль розширює межі співпраці з Білоцерківським НАУ.

Завдяки поєднанню новітніх технологій, дистанційного навчання та он-лайн тренінгів Райфайзенбанк Аваль вже понад 5 років активно співпрацює з кафедрою фінансів, банківської справи та страхування (раніше фінансів та кредиту) Білоцерківського НАУ.

Студенти економічного факультету Білоцерківського НАУ завдяки співпраці з банківською установою мають можливість постійно удосконалювати практичні навички у процесі проходження переддипломної та виробничої практики, набувати практичного досвіду роботи в банківській сфері.

22 квітня 2017 року студентка 4 курсу економічного факультету Палієнко Надія успішно пройшла співбесіду у Київській Регіональній Дирекції Райфайзенбанку Аваль щодо проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.