Рухаємося до перемоги!
На життєвих дорогах кожному з нас відкриваються різні маршрути, які сповнені калейдоскопом подій, емоцій і випробувань! І куди б ці стежки нас не приводили, завжди важливо мати поруч надійних, щирих і таких рідних – своїх колег, які підтримають, допоможуть та почують.
Колектив Білоцерківського НАУ – це саме ті надійні люди, які не лише в добрі моменти, але й в період випробувань не полишають своїх бачень, переконань та чуйності. В час, коли наша славна Україна виборює свою свободу і незалежність, освітній процес в Білоцерківського НАУ продовжено в дистанційній формі задля підготовки спеціалістів і розвитку держави! Викладачі не полишають науково-дослідної роботи, зокрема проходить активна підготовка до міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій.
Високий професіоналізм у здійсненні освітньої діяльності було підтверджено акредитацією НАЗЯВО освітніх програм за спеціальностями “Геодезія та землеустрій” та “Садово-паркове господарство”. Наразі колективом агробіотехнологічного факультету не припиняється підготовка до міжнародної акредитації ОП за спеціальністю “Агрономія”.
Фахівці факультету ветеринарної медицини після успішного проходження міжнародної акредитації нарощують матеріально-технічну базу відповідно до європейських стандартів з підготовки лікарів ветеринарної медицини. Окрім освітнього процесу, на факультеті не припиняє свою роботу ветеринарна клініка. Колектив співпрацює з волонтерськими організації для прихистку тварин, лікування та їх харчування.
Продовжується підготовка докторів філософії за освітньо-науковими програмами, що сприяє формуванню кваліфікованих спеціалістів для профільних галузей нашої країни!
Жодні перепони не стали на шляху й для реалізації весняно-польових робіт, що є невід’ємною частиною життя аграріїв. Також у навчально-виробничому центрі було реконструйовано телятник для нарощування виробничих потужностей.
Окрім фізичної праці, наш колектив залучає свої навички задля підтримки загального морального стану. Соціально-гуманітарний факультет започаткував проєкт «Війна в Україні: виклики для населення та способи їх подолання», який спрямований на підтримку та формування імунітету населення в умовах війни. Не лише студенти, але й усі охочі можуть долучатися до онлайн-трансляцій задля відновлення життєвого ресурсу в нових реаліях.
Наш колектив показав свою єдність не лише на професійній ниві, але й в справах, які потребують людяності, миттєвих реакцій та допомоги. Викладачі та студенти брали участь в обороні нашого міста. Колектив ФВМ готував їжу для наших побратимів та студентів, які не мають змоги дістатися рідних домівок. В непростий для кожного час для переселенців з Київської області було надано кімнати в гуртожитках університету.
Сьогодні колективи усіх факультетів зібралися на толоку, щоб прибрати території університету. Це була та мить, коли ми повернулися у звичну реальність, де кожен посміхався, радів зустрічі з колегами та просто насолоджувався гарного погодою, тишею навколо.
Я безмежно вдячна кожному не байдужому за чуйність, людяність та багатогранність! Наша університетська родина – найпотужніша