Ще один крок у науку знань

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016-2017 навчальному році» 30 березня 2017 року на факультеті ветеринарної медицини Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з ветеринарної медицини.

Наш університет у ІІ турі «Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» представляли магістрантка 2 року навчання Головаха Ірина Володимирівна з науковою роботою на тему: „Змішані нематодози шлунково-кишкового тракту коней та заходи боротьби з ними” (науковий керівник – кандидат ветеринарних наук, доцент Антіпов Анатолій Анатолійович) та студентка 2 курсу Костюк Єлизавета Євгеніївна з науковою роботою на тему „Вивчення довготривалого токсичного впливу фумонізину В1 на щурів” (науковий керівник – кандидат ветеринарних наук, доцент Білан Андрій Валерійович).

На підставі відкритого обговорення наукових робіт галузева конкурсна комісія Дипломом ІІ ступеня нагородила – Головаху Ірину Володимирівну. Учасники конференції відвідали анатомічний музей факультету, науково-дослідний центр біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК, кафедри та клініку факультету. Залишилось багато позитивних вражень від побаченого.