Святковий концерт до Дня Святого Миколая

Святково прибрана актова зала, щирі посмішки, вогонь очей, яскраве сценічне вбрання, подарунки й щирі побажання створили в стінах нашого університету  чудову передноворічну атмосферу. 19 грудня з нагоди Дня Святого Миколая університетська сцена переливалась різноманіттям талантів: студенти демонстрували акторські здібності, професійні голоси, динамічні запальні танці, зворушливі пісні. Злились воєдино сучасні ритми й автентичні мотиви, традиції й модерність. Вразили талантами й іноземні студенти, які разом із ректором продемонстрували публіці пісню «Два кольори», що без перебільшення заполонила серця глядачів.

Вітальним словом ректор А.С. Даниленко підсумовував  досягнення, дякував  за відповідальність й толерантність колег, говорив про взаємоповагу й підтримку, бажав сил нашим бійцям і згадував тих колег і науковців, які зараз з висоти Раю тішаться нашими досягненнями й успіхами.

Сподіваємося, що Миколай Чудотворець побачить, якою обдарованою, творчою й натхненною є наша університетська родина, тому в наступному році нас обдарує мудрими помислами, невичерпними силами, значними досягненнями, щирою радістю й усілякими гараздами!