Творча зустріч Народного артиста України Павла Дворського з колективом університету

31 березня за підтримки ректора А.С. Даниленка та профспілкового комітету університету відбувся концерт народного артиста України, композитора і співака, людині щедрої душі, справжнього патріота України Павла Дворського. Глядачі були зачаровані піснями, які нам подарував Маестро. Якесь особливе відчуття пісні і місії співака на сцені передавалось глядачам. Особливо зворушливим було те, що видатний співак викохав двох талановитих синів, які є гідними продовжувачами шляху свого батька. Це мистецьке тріо підкорило серця глядачів, як старшого покоління, так і студентства. І ми щиро вдячні артистам за отримані хвилини справжньої насолоди нашою українською піснею.

Символічно, що палкий патріот Павло Дворський у цей складний буремний час доносить до серця глядачів біль українського народу, який завжди пам’ятатиме жертовність Небесної сотні і незламність усіх тих борців за незалежність, які ледь не щодня гинуть від куль ворога на сході України. Водночас співак вселяє в кожного з нас впевненість у перемозі, в те, що Україну нікому не збороти і душа кожного вільного духом українця завжди співатиме.

Колектив щиро вдячний ректору Анатолію Степановичу за особисту підтримку організації концерту, який став яскравою сторінкою у мистецькому часописі університету і подарував глядачам незабутні враження.