Участь у 34-й Генеральній Асамблеї Європейської Асоціації навчальних закладів ветеринарної медицини (EAEVE)

Наразі ректор Олена Анатоліївна Шуст перебуває з робочим візитом у м. Турин (Італія) задля участі у 34-й Генеральній Асамблеї Європейської Асоціації навчальних закладів ветеринарної медицини (EAEVE).

Європейська асоціація ветеринарних освітніх закладів – транснаціональна організація з акредитації для навчальних закладів ветеринарної медицини в Європі. Її головною метою є розвиток та зміцнення співпраці між ЗВО у галузі ветеринарії, просування та сприяння подальшому вдосконаленню якості та стандартів освіти.

На регулярних зібраннях членів EAEVE відбувається міжнародний обмін досвідом у викладанні та науково-практичній діяльності між навчальними закладами.

Факультет ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ є єдиним серед вітчизняних закладів вищої освіти асоційованим членом Європейської асоціації закладів ветеринарної освіти.

На сьогодні факультет готується до фінального етапу міжнародної акредитації, вже виконано роботу із модернізації усіх аспектів ветеринарної освіти, досягнення рівня стандартів.