Укріплюємо міжнародне співробітництво з Республікою Таджикистан

З 29 березня до 2 квітня ректор Білоцерківського національного аграрного університету О.А. Шуст, у складі делегації освітян та науковців на чолі з Міністром освіти і науки С.М. Шкарлетом, відвідала Республіку Таджикистан.

У заходах, які відбулися у рамках робочого візиту, взяли участь міністри освіти і науки України та Республіки Таджикистан, Посол України в Республіці Таджикистан, представники майже 80-ти провідних закладів вищої освіти України.

З метою реалізації міжнародного партнерства у місті Душанбе (столиці Республіки Таджикистан) відбувся освітній форум за участі ректорів закладів вищої освіти України та Республіки Таджикистан.

У ході візиту ректором О.А. Шуст були укладені угоди про співробітництво Білоцерківського НАУ з міжнародними партнерами – Таджицьким аграрним університетом та Дангаринським державним університетом. Відбулася зустріч з представниками уряду Республіки Таджикистан, на якій було обговорено пріоритетні напрями міжнародного співробітництва.

У рамках робочого візиту також пройшла освітня виставка "Навчайся в Україні", яка була організована Українським державним центром міжнародної освіти МОН: заклади вищої освіти демонстрували свої можливості, зокрема й Білоцерківським національний аграрним університетом було презентовано потужності вишу!

Колеги мали унікальну можливість не лише обговорити поточне становище освітніх процесів, але й окреслити напрями руху у галузі освітнього і науково-технічного співробітництва.