Урок-знайомство з бібліотекою для студентів першого курсу екологічного факультету

Щороку бібліотека Білоцерківського НАУ гостинно відкриває двері для студентів-першокурсників, допомагає викладачам університету створювати атмосферу творчої зацікавленості у навчанні та науці, впливати на формування у сучасного студентства професійної мотивації до успішної фахової діяльності.

Вже стало традицією у вересні-жовтні проводити уроки-знайомства з бібліотекою для першокурсників. 20 вересня провели заняття для студентів першого курсу екологічного факультету спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура». Завідуюча галузевим відділом бібліотеки №3  Стрельченко Т.П. ознайомила студентів з історією становлення бібліотеки, розповіла про основні функції та форми роботи, загострила увагу на основах інформаційної грамотності, продемонструвала найновіші підручники та фахові періодичні видання. Тетяна Петрівна побажала студентам успіхів у навчанні та плідної співпраці з бібліотекою.